Ultragarso terapija
Ultragarso procedūra veidui padeda išspręsti sausos odos problemas ir pagerinti jos būklę, esant suglebimui, patinimui, raukšlėms, kitoms odos problemoms. Ši procedūra ženkliai pakelia veido ovalą be plastinės chirurgijos ir kitų skausmingų procedūrų.
Ultragarsinė terapija suteikia galimybę neskausmingai išvalyti odą nuo senų ląstelių ir riebalinių sankaupų, normalizuoti odos riebalinio sluoksnio išsiskyrimą, skatinti ląstelių regeneracijos procesus: užtikrina ilgalaikį hialurono rūgšties, elastino ir kolageno sintezės atstatymo efektą.
Po ultragarsinės terapijos oda tampa vienoda, šviežia ir patempta! Atkuriamas jos sveikas švytėjimas, elastingumas ir stangrumas, sumažėja raukšlelių gylis ir kiekis, nyksta spuogeliai, furunkulai, pigmentinės dėmės.
Ultragarso terapija – tai gydymas 0,8–3 MHz išilginės krypties mechaniniais virpesiais, per odą perduodamais mikromasažu. Taikoma sergant degeneracinėmis-distrofinėmis sąnarių, kaulų ir stuburo ligomis (artrozė, osteochondrozė, kaulinės išaugos, kt.), sergant periferinėmis nervų sistemos ligomis ir patyrus traumų (radikulitas, neuralgija, neuritas, kt.), esant poūmioms traumoms, potrauminėms būklėms (kontraktūros, tendinitai, raumenų sutrumpėjimai, sulėtėjusi kaulų konsolidacija po lūžių, kt.), esant sąauginiams procesams, randams, esant trofinėms opoms, praguloms, sergant lėtinėmis kvėpavimo sistemos ligomis (lėtinis bronchitas, pleuritas, plaučių uždegimas), sergant lėtinėmis vidaus, virškinamojo trakto ligomis (tulžies latakų diskinezija, opaligė, kt.), sergant lėtinėmis reumatoidinėmis ligomis, sąnarių uždegimu, sergant ausų, nosies, gerklės ligomis, esant gimdos ir jos priedų uždegimams, esant celiulitui, kt..
Dažniausiai užduodami klausimai
Terapija yra fizinė terapija, kuri naudoja aukšto dažnio garso bangas skausmui mažinti, raumenų ir sausgyslių gijimui, patinimui sumažinti ir ląstelių regeneracijai skatinti.
Terapijos trukmė priklauso nuo paciento būklės ir gydymo tikslo. Vidutiniškai, ultragarso terapijos sesija trunka nuo 20 iki 30 minučių.
Terapija mažina skausmą, nes ji padeda sumažinti uždegimą ir patinimą, kurie yra dažni skausmo priežastys. Taip pat ultragarso terapija gali padidinti kraujo ir deguonies pritekėjimą į pažeistą vietą, skatinant greitesnį gijimą.
Ne, terapija nėra skausminga. Kai kurie pacientai gali jausti šilumą arba mažą diskomfortą, tačiau tai yra normalu.
Terapijos nerekomenduojama atvejais, kai yra pažeista oda, kraujavimas, vėžys, infekcija, o taip pat nerekomenduojama naudoti ant inkstų, ant pilvo sritys su implantais, ant menstruacijų metu, ir kitais atvejais, kai tai gali sukelti sveikatos sutrikimų.
Terapija paprastai nesukelia jokių šalutinių poveikių.
Dažnis priklauso nuo paciento būklės ir gydymo tikslo. Dažnai ultragarso terapija skiriama 2-3 kartus per savaitę, kol simptomai pagerėja, po to gydymas sumažinamas.
Pacientams dažniausiai nereikia jokių specialių pasirengimo priemonių ultragarso terapijai, tačiau patariama iš anksto atvykti su švariomis drabužių ir kūno dalimis be aksesuarų.
Terapija gali būti naudojama kaip papildoma gydymo forma, tačiau ji paprastai nenaudojama kaip vienintelė gydymo forma. Tai yra priešlaikytas teiginys, kad ultragarso terapija yra panacėja, kuri gali išgydyti visus simptomus. Ultragarso terapija dažniausiai naudojama kaip dalis plačios gydymo programos, kuri apima kitas terapijas ir gydymo būdus.
- Skausmo ir diskomforto nebuvimas;
- Ultragarsiniai aparatai netempia ir netraumuoja odos;
- Ši terapija nereikalauja specialaus pasirengimo;
- Jokio reabilitacijos laikotarpio;
- Ultragarso efektas matosi gana greitai;
- Ultragarsiniai aparatai nereikalauja anestezijos ar nuskausminančių priemonių;
- Ultragarsinė terapija kosmetologijoje ir ne tik kosmetologijoje stiprina imunitetą ir teigiamai veikia kraujagysles.